Skalūno padėklai maistui

Skalūnas – natūralus akmuo, iš kurio galima pagaminti įvairių formų lėkščių ir padėklų. Skalūno lėkštės – padėklai yra labai tvirtos ir plonos ir kaip kitos lėkštės, jos gali sudužti, jei išmesite ant žemės. Siūlomas plovimas rankomis, nors galima skalūno lėkštes plauti ir indaplovėj. ĮSPĖJIMAS! Skalūno lėkštės – padėklai nėra tinkami šildyti maistą mikrobangėje.

Įsigijus skalūno lėkštes – padėklus reikia jas švariai nuplauti karštame vandenyje ir leisti išdžiūti. Tada lėkštes reikia impregnuoti. Tą galima padaryti naudojant aliejų arba impregnatorių. Kadangi skalūno lėkštės gali būti nevisai lygios, siūloma prisitvirtinti minkštas baldines kojeles, kad lėkštė stovėtų stabiliai ir nepažeistų stalo paviršiaus.

Skalūno lėkštės – padėklai naudojami maisto pateikimui, nes juoda spalva pabrėžia ir išryškina užkandžių (sūrių, vaisių ir t.t.), pagrindinių patiekalų ir desertų spalvas, jose pateikiami jie atrodo patraukliau, todėl nemažai restoranų naudoja būtent skalūno lėkštes. Ypač gražiai atrodo sūrių rinkiniai, sušiai, vaisių, ledų desertai bei kitokie patiekalai. Skalūno lėkštės – padėklai yra atsparus aukštai temperatūrai, puikiai išlaiko patiekalus karštus. Tačiau jų negalima dėti į mikrobangines krosneles. Taip, kaip skalūnas gali išlaikyti karštį, taip jis gali išlaikyti iš šaltį. Todėl šios lėkštės – padėklai puikiai tinka pateikti šaltus desertus.
Skalūno lėkštės – padėklai yra skirtos ne tik maistui!

Jos taip pat naudojamos namų dekoracijai. Žmonės ant jų mėgsta sudėti įvairias žvakes ar puošmenas iš gėlių. Kadangi jos yra atsparios vandeniui ir yra lengvai plaunamos, jų panaudojimas tikrai platus, tiesiog leiskite pasireikšti Jūsų fantazijai!


Prekių palyginimas (0)


Skalūno lėkštė/padėklas 40x20 cm, vnt

Skalūno lėkštė/padėklas 40x20 cm, vnt

Natūralaus akmens - skalūno, lėkštė/ padėkliukas. Impregnuotas Matmenys: 40x20 cm Kai..

9.90€

Skalūno lėkštė/padėklas 40x25 cm, vnt

Skalūno lėkštė/padėklas 40x25 cm, vnt

Natūralaus akmens - skalūno lėkštė/padėklas maistui ir ne tik. ImpregnuotasMatmenys: 40x25 cmKa..

9.90€

Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)